Tájékoztatás étkezést igénylő gyermekek szülei részére

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a kialakult helyzetre való tekintettel az étkezést igénylő óvodás és iskolás gyermekek szülei részére lehetőséget biztosítunk az ebéd egyszer használatos edényben történő elvitelére az alább felsorolt ügyeletes óvodák elkülönített területén (udvar, vagy előtér) hétköznapokon 11 és12 óra között.
A rendelés a saját iskola/óvoda élelmezésszervezőjénél/óvodatitkáránál telefonon történik. Előre maximum egy heti rendelést lehet leadni!

Minden nap 9:30-ig lehet megrendelni, illetve lemondani a következő napi étkezést.
A tanév közben érvényes étkezési térítési díjak, illetve kedvezmények lesznek érvényben.
A térítési díj befizetésére csak bankkártyás fizetési móddal lesz lehetőség a www.diminfo.hu weboldalon található szülői felületen keresztül adott hónap 1-10-ig.

Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola élelmezésvezetője:
Kovács Katalin 20/276-5621
kovacs.katalin@diminfo.hu